گزارش کارگاه concept map
سپتامبر 10, 2019
جلسه شورای مرکزی ۲۶
سپتامبر 16, 2019

تقویت رزومه

برای تقویت رزومه( 📑📔) ، می بایست فعالیت های علمی مختلفی را با نوشتن مقالات آکادمیک در دستور کار قرار داد که یکی از آنها، شرکت در کنفرانس های معتبر بین المللی است. ✈📑✒

 

شرکت در کنفرانس های بین المللی برای دانشجویان مشغول به تحصیل فواید زیادی دارد.👍😄

انتشار مقاله در نشریات وابسته به کنفرانس های معتبر بین المللی سبب می شود که شما در دام نشریات غیر معتبر و پر طمطراقی که جز نام جذاب( 💥💫) ، ارزش علمی خاصی ندارند قرار نگیرید و پول و وقت شما هدر نرود.⌚💸😇

این تجربه کوچک، ارزشمند و فرصت آفرین است.👌💪😊

به منظور گسترش تبادلات علمی بین‌المللی و افزایش توان پژوهشی و آموزشی اعضا هیئت علمی و محققین دانشگاه ها ، دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی کشور و همچنین سازمان های وابسته به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، متقاضیان واجد شرایط میتوانند با استفاده از تسهیلات این آیین نامه متعدد در همایش های علمی بین‌المللی شرکت کنند .

پاره ای از از بندهای این آیین نامه :

* دانشجویان کارشناسی با معدل بالای ۱۶ ، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی ( بعد از امتحان علوم پایه ) در طول دوره یکبار و حداکثر ۵ نفر در سال میتوانند از تسهیلات کنگره های خارجی بهره‌مند گردند .

* هزینه ثبت نام به طور کامل پرداخت میگردد .

*در خصوص تعداد روزهای رفت و برگشت در کنگره های خارجی برای کشور های همسایه یک روز ، برای کشور های اروپایی- آفریقایی و سایر کشور های آسیایی دو روز و برای کشور های قاره آمریکا و استرالیا سه روز محاسبه میگردد .

* هزینه های مربوط به بلیط – ویزا -عوارض خروجی و بیمه ، برای مقالاتی که به صورت پوستر ارائه میشود ۷۰ درصد و مقالاتی که به صورت سخنرانی ارائه میشود ۱۰۰ درصد محاسبه و پرداخت میگردد.

تبصره : بلیط همدیگر باید از نوع Economy باشد .

*در خصوص پرداخت علی الحساب قبل از سفر، میزان بهای بلیط به طور کامل و در صورتی که هزینه ثبت نام از داخل کشور پرداخت گردد نیز به طور کامل پرداخت میگردد.

*در خصوص هزینه های بین شهری (شهری که در آن کنگره برگزار میگردد) در صورت داشتن بلیط یا فاکتور به صورت کامل پرداخت میگردد .

* در موارد خاص مثل کارگاههای تخصصی و … که  نحوه اجرای آن در آیین نامه پیش بینی نشده است ، شورای تحقیقات یا معاون تحقیقات و فناوری میتواند تصمیم‌گیری نماید .

*این آیین نامه از تاریخ ۹۰/۴/۲۹ در شورای پژوهشی دانشگاه تصویب و قابل اجرا میباشد.

پ.ن: تصویری از  همایش لندن – The European Society of Cardiology (ESC)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *