دانستنی های پژوهشی ١٧
آگوست 30, 2018
گزارش نوزدهمین کنگره سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور
سپتامبر 2, 2018

آیین نامه ی گرنت و تشویق مقالات

📢 #خبر_پژوهشی

#آئین_نامه_گرنت_و_تشویق_مقالات

ماده ۱- شرایط پذیرش مقالات
۱-۱- منظور از مقاله نوشتارهای چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی است که در
web of science، Medline، pubmed و یا Scopus نمایه شده باشند.
تبصره: مجله ای که مقاله چاپ شده است نباید در تاریخ چاپ در فهرست مجلات نامعتبر و جعلی اعلام شده توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت باشد (http://blacklist.research.ac.ir).
۱-۲- لازم است آدرس کمیته پژوهشی دانشجویی در وابستگی سازمانی (affiliation) نویسندگان در نسخه نهایی و منتشر شده به صورت زیر درج شده باشد:
Student Research Committee, Iran University of Medical Sciences, Tehran, Iran
تبصره: ذکر دانشکده بعد از Student Research Committee بلامانع است.
۱-۳- به هر مقاله چاپ شده فقط یک بسته تسهیلات تشویقی تعلق می گیرد. تسهیلات تشویقی این آیین نامه به نویسنده مسوول مقاله پرداخت می شود. در صورتیکه نویسنده مسوول وابستگی سازمانی کمیته پژوهشی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران را نداشته باشد، تسهیلات تشویقی به اولین نویسنده در لیست نویسندگان مقاله که وابستگی سازمانی کمیته پژوهشی دانشجویی داشته باشد ارائه می گردد.
۱-۴- دریافت کننده تسهیلات تشویقی موظف است تسهیلات تشویقی را به شکل مناسبی بین نویسندگان مقاله که وابستگی سازمانی کمیته پژوهشی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران را به شکل صحیح ذکر کرده اند، توزیع کند.
۱-۵- امکان واگذاری هر یک از موارد بسته تشویقی به سایر نویسندگان مقاله که افیلیشن کمیته پژوهشی دانشجویی دانشگاه را دارند، امکان پذیر است که می بایست بصورت کتبی توسط نویسنده ای که مطابق بند ۱-۳ ماده ۱ آئین نامه بسته تشویقی به ایشان تعلق می گیرد، به دفتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه اعلام گردد.

ماده ۲- بسته تسهیلات تشویقی
بسته تسهیلات تشویقی شامل پرداخت مبلغ تشویق مقاله و ارائه گرنت پژوهشی/ کمک هزینه شرکت در کنگره های علمی می باشد
الف) هزینه تشویق مقالات
۲-۱- به اعضای کمیته پژوهشی دانشجویی به ازای چاپ اولین مقاله پژوهشی در هر یک از مجلاتی که در بانک های ISI یا pubmed و یا Scopus نمایه شود، مبلغ ۵ میلیون ریال به عنوان تشویق مقاله علاوه بر مکانیسم تشویق مقالات دانشگاه پرداخت می شود. چاپ مقالات بعدی با ۱۰% افزایش تشویقی نسبت به مقاله قبلی صورت می گیرد. (ملاک نوبت چاپ هر مقاله دفعات تسهیلات پرداخت شده به هر فرد مطابق بند ۱-۳ ماده ۱ این آئین نامه می باشد.)

 

  • ♦️ دوستان پژوهشگر عزیز
    پس از مطالعه آئین نامه فوق، گوگل فرم را تکمیل نمایید

 

#واحد_پژوهش
#کمیته_پژوهشی_دانشجویی_دانشکده_پزشکی
#شورکزی_۲۵

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *