چقدر موفقیت!
خرداد ۱۹, ۱۳۸۷
اعضای شورای مرکزی 25
بهمن ۶, ۱۳۹۶

دستاوردهای کنگره ی ساری

۱٫  طی این کنگره خلاصه مقالات سارا پژوهان فر، شبنم انجیدنی، آذین شفیعی ثابت، رومینا راشدی، و دلارام موسوی به صورت شفاهی پذیرفته شده بود که بچه ها طی پنل های خودشون ارائه دادن.

۲٫      بعلاوه خلاصه مقالات حامد واثقی، رضا قرشی، امیرسینا همایونی و فائزه گوهری بصورت پوستر پذیرفته شده بود.

۳٫      از داوران نیز اسکات رضا جعفریان کرمان و شادی قورچیان به داوری پنل ها مشغول بودند.

 

ازین میان واقعا بچه های ما خوش درخشیدند و تفاوت نه به لحاظ اماری لیکن چشمی معناداری با اکثر دانشگاه های دیگه داشتند که بخشی از نمود اون در جوایز اخذ شده منعکس شد و سه نفر از دوستان هم با تفاوت امتیاز اندک از رسیدن به جایزه و برتر شدن بازموندن.

و اما:

۱٫      در میان برتر های اورال خانم اذین شفیعی ثابت، و رومینا راشدی موفق به دریافت جایزه بهترین در پنل خودشان شدند.

۲٫      و نیز دوستمون اقای رضا قرشی نیز جایزه بهترین در پنل پوستر علوم بالینی پزشکی ۴ دریافت کرد.

۳٫      ضمن این که دانشگاه علوم پزشکی ایران به لحاظ  “نسبت مقالات پذیرفته شده به مقالات ارسال شده در هر دانشگاه” به گزارش دفترچه خود کنگره دانشگاه چهارم شد.

۴٫      و نیز به لحاظ دریافت جوایز به گزارش داوران دانشگاه ایران برتر شد و هیچ دانشگاه دیگه ای به تعداد و کیفیت ما جایزه نگرفت حتی دانشگاه تهران که موفق به کسب دو جایزه شفاهی و دانشگاه مازندران که یک شفاهی و یک پوستر شد. که البته این مورد رسما اعلام نشد.

همچنین از دیگر درخشندگی های کاروان ما،

۱٫      اتحادمان و نمود گسترده ان در میان سایر دانشگاه ها بود،

۲٫      جلسات مدون پایلوت و داوری که در سالن های ارائه یا در تایم های استراحت زیر الاچیق و با بهره گیری از علم و تجربیات اعضایی نظیر دکتر پورنگ بصیر، اسکات و شادی و همکاری همه بچه ها به انجام رسید تا ایشالا بهره ای باشد جهت اهداف کمیته ایمان

۳٫      تسلط تک تک دوستانمان به زبان انگلیسی و ارائه خلاصه مقالات به این زبان بود که اسباب شگفتی، تحسین و … برخی از دانشگاه های دیگه شد. در حالی که در این کنگره بین المللی تنها و تنها بچه های علوم پزشکی ایران به این زبان ارائه داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *